Kombinovani tim Crvene zvezde savladao je u prijateljkoj utakmici Zvijezdu iz Bijeljine – 2:1. Golove za beogradski tim postigli Jović i Vieira

Ekipa koja igra u prvoj ligi Republike Srpske je povela već u prvom minutu iz jedanaesterca koji je skrivio Mamadu Mbođ. Zvezda je tokom čitavog meča imala više od igre. Posle velike inicijative izjednačenje je doneo Luka Joviću 29.minutu.

Konačan rezultat postavljen je u 68.minutu kada je posle šuta Vijeire Boljanović nespretnom reakcijom pogodio sopstvenu mrežu.

Crvena zvezda je meč počela u sledećem sastavu: Supić, Cvetković, Mbođ, Rendulić, Anđelković – Ahčin, Plavšić – Vered, Gavrić – Vieira, Jović. Igrali su još: Jovanović, Adžić, Ristić.