FOTO: InfoBijeljina.com

Zbog prvomajskih i vaskršnjih praznika, u nedjelju, 2. maja, i ponedjeljak, 3. maja, Institut za javno zdravstvo RS neće objavljivati izvještaj o epidemiološkoj situaciji u Republici Srpskoj, saopšteno je iz ove zdravstvene ustanove.

Povodom predstojećih praznika, građani će se, osim radnim danima, u komercijalne svrhe moći testirati 30. aprila i 3. maja.
 
– Obavještavamo građane da će se PCR testiranje, osim radnim danima, obavljati i na Veliki petak i Vaskršnji ponedjeljak. S druge strane, 1. i 2. maj 2021. su neradni dani – saopštili su ranije iz Instituta za javno zdravstvo RS.
 
U ovom institutu podsjećaju da građani treba da se naruče za testiranje, te da cijena PCR testa u komercijalne svrhe iznosi 105 KM.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )