FOTO: GS/Tanjug

BEOGRAD - Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da mu uvrede koje su skandirali u Sarajevu ne smetaju jer znači da dobro štiti srpske i interese građana Srbije.

- Ne znam šta bih rekao na to. Želim im sve najbolje. Mogu da dođem, da im pomognem ako treba da im terciram - istakao je Vučić.

On je naveo da to, međutim, neće promijeniti njegovu politiku.

- To će biti politika prijateljstva prema njima, ali istovremeno i politika čvrste i snažne zaštite naših državnih i nacionalnih interesa - rekao je Vučić za TV Pink.

Košarkaši Srbije savladali su u Sarajevu selekciju BiH 74:72 u utakmici drugog kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Tokom prvog poluvremena sa tribina su se mogle čuti uvrede na račun predsjednika Srbije Aleksandra Vučića i Srbije. 

POVEZANE VIJESTI:

Sraman doček za košarkaše Srbije u Sarajevu: Izviždana himna "Bože pravde"

Sramno skandiranje, ratne zastave u Skenderiji (VIDEO)

Košarkaši BiH nakon drame u finišu poklekli protiv Srbije

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )