FOTO: InfoBijeljina / ilustracija

U mjesto Kozluk kod Zvornika došlo je do saobraćajne nesreće u kojoj je poginuo pješak.

Nesreća se desila na magistralnom putu na dionici Zvornik-Bijeljina, zbog čega je saobraćaj bio u potpunosti obustavljen.

U toku je uviđaj nesreće, a na terenu je prisutan i dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini.

Više informacija o uzroku nesreće biće poznato po okončanju uviđaja, piše Avaz.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )