U utakmici 3. kola prve lige Republike Srpske u rukometu, zbog renoviranja sale u Bijeljini, rukometaši RK Bijeljina su bili domaćini u Zvorniku gdje su uspjeli da osvoje nova 3 boda.

RK BIJELJINA - RK KOTOR VAROŠ 31-26
Najefikasniji u ekipi Bijeljine je bio kapiten Stefan Petković sa 11 postignutih golova, Stevanović sa sedam, Marinković pet, Vuk Šoja Vuk četiri, Nenad Lontoš tri, Buljugija jedan.

U ekipi Kotor Varoši istakli su se Marković sa 10 postignutih golova i Zarić sa šest.

Gostujuća ekipa je pružila odlučan otpor tako da su na poluvremenu vodili jednim golom razlike (13:14).

U drugom poluvremenu su domaći igrači zaigrali agilnije u odbrani i brže u napadu pa su na taj način uspjeli da slome otpor veoma dobre ekipe iz Kotor Varoši.

Ovom pobjedom, trećom u nizu, igrači RK Bijeljina ostaju i dalje lider na tabeli. Sledeće 4 kolo RK Bijeljina dočekuje ekipu RK Jedinstvo iz Brčkog.

Utakmica će se igrati u Zvorniku ili Čeliću, u zavisnosti u kojoj sali bude bio sloban termin.