FOTO: InfoBijeljina

Sve je spremno za ovogodišnji Semberski sajam mesa, koji će biti održan sutra i prekosutra, tj. u petak i subotu, 14. i 15. novembra.

Uz bogatu ponudu, tu je i velika nagradna igra nagrada, na kojoj  možete osvojiti brojne nagrade uključujući i novi Dacia Sandero Stepway.

Partner sajma je Privredna komora Vojvodine. Za sajam vlada ogromno interesovanje, kako izlagača, tako i posjetilaca.

Uz pomenuti automobil, u nagradnom fondu su i motorke, duvači, trimeri, paketi suhomesnatih proizvoda, večera za dvije osobe (4x), profesionalni kafe aparat, poklon bonovi, itd.

Organizator vas takođe poziva da dođete i 16.11. od 12.00 časova na ceremoniju izvlačenje dobitnika uz bogat muzički program koji vas očekuje.

Posjetite Semberski sajam mesa, očekuje vas i velika nagradna igra: Glavna nagrada Dacia Sandero Stepway

Deveti po redu Semberski sajam mesa, koji će biti održan na platou firme “Globus” u Bijeljini, zbog mnoštva sadržaja, biće još atraktivniji od svih prethodnih.

Najveći sajam u Semberiji, ali i šire, ponovo okuplja brojne izlagače iz BiH, Srbije, Hrvatske i Crne Gore. Očekuju vas najbolji ukusi mesa, mliječnih i drugih domaćih proizvoda, vrhunska ponuda vinarija, destilerija i jedinstvena prilika da budete dio događaja koji je postao prepoznatljiv brend našeg kraja.

Kupone za nagradnu igru možete nabaviti u restoranu i marketu “Globus” u Dvorovima, diskontu mesa “Globus” u Ljeljenči, te odabranim ZP komerc mesarama (Koridor, nova autobuska stanica, Dizdarević raskrsnica, Sokolski dom).

“Pozivamo vas da posjetite sajam, uživate u bogatom programu i postanete dio nezaboravne gastro manifestacije, a ujedno osvojite neku od brojnih nagrada”, saopštili su organizatori.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )