FOTO: Nezavisne

Bez obzira što Draško Stanivuković ima prednost u odnosu na Igora Radojičića on neće imati skupštinsku većinu u Skupštini Banjaluke, rekao je predsjednik Ujedinjene Srpske Nenad Stevandić.

On je rekao da će koalicija okupljena oko SNSD-a prema do sada prebrojanim glasovima imati većinu u gradskoj Skupštini.

"Dakle, ta prednost Stanivukovića neće ništa promijeniti, on neće moći ništa uraditi", rekao je Stevandić.

Dodao je da je Ujedinjena Srpska ubjedljivo najveći pobjednik lokalnih izbora.

Stranka je u gotovo svakom gradu i opštini ušla u Parlament. Dobili smo prva dva načelnika. Od pet kandidata ostvarili smo dva načelnička mjesta", rekao je Stevandić.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )