Fudbaleri Radnika odigrali su nerješeno 1:1 protiv Slobode u posljednjoj utakmici 12. kola M: tel Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Sve vrijedno pomena dogodilo se u drugom poluvremenu, a ono prvo može se i zaboraviti.

Gosti su prvi došli do vođastva. Katastrofalno je pogriješio Ivan Šubert, praktično je dodao loptu do Osmića kojem nije bilo teško da postigne pogodak.

Imao je Radnik nekoliko prilika u nastavku, a jednu je iskoristio u 64. minutu poslije kornera.

Neshvatljivo je sam u kaznenom prostoru ostao Vladimir Bradonjić, koji je uhvatio volej i pogodio za izjednačenje i konačnih 1:1.