FOTO: faktor.ba

Policajac Miloš Grahovac iz Nevesinja, za kojim se danima tragalo, nakon čega je pronađen, osumnjičen je da je lažno prijavio da je opljačkan i otet, potvrdili su izvori "Nezavisnih novina".

On je, kako su dodali naši sagovornici, nakon što je pronađen, ispričao istražiocima da su ga oteli i opljačkali maskirani i naoružani otmičari.
 
Pripadnici Policijske uprave Trebinje su juče Okružnom javnom tužilaštvu u ovom gradu podnijeli dopunu izvještaja protiv Grahovca.
 
Grahovac, koji je oženjen i otac je troje male djece, pronađen je u mjestu Divin, nedaleko od mjesta Plani, gdje su ranije pronašli njegov automobil nakon što je za njim krenula potraga.
Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )