FOTO: undefined

TREBINJE - Policajac Policijske stanice Trebinje, koji je bio van dužnosti, 1. januara, oko 00.30, spriječio je državljanku Hrvatske da izvrši samoubistvo skokom sa mosta u Trebišnjicu, saopšteno je iz Policijske uprave Trebinje.

Kako je navedeno, on je vozeći se svojim automobilom na mostu "Branilaca" uočio ženu sa druge strane ograde koja je namjeravala da skoči.
 
"U tom momentu, brzom reakcijom, izašao je iz svog automobila zajedno s licem inicijala D.T. i uhvatili su žensku osobu za ruku i pomogli joj da bezbjedno pređe na unutrašnju stranu mosta", pojašnjeno je u saopštenju.
 
Ženi je ukazana ljekarska pomoć u Domu zdravlja Trebinje.
Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )