FOTO: Nezavisne

Karabinjeri iz italijanskog mjesta Sestu uhapsili su dva turska državljanina zbog krađe i upada u kuću državljanina Bosne i Hercegovine, koji ima imanje pored Sesta.

Osumnjičeni, stari 27 i 26 godina, zaustavljeni su nakon potjere ulicama Sesta. Njihov saučesnik je, međutim, uspio da pobjegne pješice kroz obližnje ulice. 

Naknadna istraga pokazala je da su trojica neposredno prije toga ušla u kuću 24-godišnjeg državljanina BiH, zaprijetili prisutnima i ukrali mobilni telefon.

Tokom pretresa kuće i vozila pronađeni su i zaplijenjeni bejzbol palica i kuhinjski nož dužine 32 centimetra. Dvojica Turaka su potom uhapšena. 

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )