FOTO: InfoBijeljina

Idealan smo izbor za sve posjetioce Bijeljine, poručili su iz bijeljinskog hotela “Krug”, čija je bogata i po mnogome jedinstvena ponuda predstavljena na Međunarodnom sajmu turizma u Beogradu.

Prestižna sajamska manifestacija održana je prošlog vikenda, a među mnogobrojnim izlagačima izdvojio se i grad Bijeljina sa svojom bogatom ponudom. 

Posebno je, po mišljenju posjetilaca, atraktivna ponuda hotela “Krug”, koji je, kako je ocijenjeno, pravo osvježenje za Bijeljinu i cijelu regiju.

Direktor hotela Srđan Kosanović izjavio je da im predstavlja zadovoljstvo to što su mogli da predstave svoju ponudu. 

“Novootvoreni ugostiteljski objekat je idealan izbor za sve posjetice Bijeljine, naročito poslovne ljude, koji žele udobnost, ali i opremu i uređaje koji omogućavaju miran i efikasan rad. Idealno smo mjesto za održavanje poslovnih sastanaka, prezentacija”, naglasio je Kosanović u izjavi za InfoBijeljinu.

Bijeljina na sajmu turizma u Beogradu: U semberskoj ravnici se uživa, dolaze nam kao gosti a odlaze kao prijatelji (FOTO)

Pogodnost za goste predstavlja činjenica da je recepcija hotela otvorena 24 sata dnevno, a na raspolaganju su im 32 luksuzno opremljene smještajne jedinice.

“Mi nudimo kompletnu uslugu našim gostima i siguran sam da će uživati u udobnosti i ambijentu naših apartmana, restorana, teretane i ostalih sadržaja. Da bismo upotpunili uslugu noćenja, tu je uključen doručak u restoranu koji se nalazi na vrhu hotela sa prelijepim pogledom, a na raspolaganju im je i korišćenje teretane i parkinga”, poručuje Kosanović za portal InfoBijeljina.

Hotel “Krug” je na Međunarodnom sajmu turizma  prezentovao potpuno drugačiju ponudu od svih ostalih. 
Restoran hotela je, inače, otvoren za sve posjetioce, bez obzira da li su ili nisu gosti hotela. 

Bijeljina na sajmu turizma u Beogradu: U semberskoj ravnici se uživa, dolaze nam kao gosti a odlaze kao prijatelji (FOTO)

Restoran sa barom nudi svim gostima mogućnost da uživaju uz moderna jela spremljena organskim i prirodnim sastojcima.

“Naš restoran je prilagođen i  diskretnijim poslovnim ručkovima ili večerama, prilagođenim potrebama posla. Nudimo i posebne ponude za organizovane grupe i poslovne ručkove. Ono što je takođe bitno naglasiti jeste da hotel nudi teretanu koja je opremljena najsavremenijom opremom, salu za sastanke i prezentacije. Mi pratimo trendove, te nudimo i mogućnost korištenja autopunjača, za turiste koji dolaze električnim vozilima”, naglasio je Kosanović.

POVEZANE VIJESTI:

Odmaralište “Tešić“ iz Donje Trnove na Sajmu u Beogradu: Od 1. maja otvaraju i restoran (FOTO)

Čičino sokače na Sajmu turizma u Beogradu: Posjetiocima poklon vaučeri (FOTO)

Bijeljina na sajmu turizma u Beogradu: U semberskoj ravnici se uživa, dolaze nam kao gosti a odlaze kao prijatelji (FOTO)

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )