Instaliraj

Fudbaleri Radnika iz Bijeljine osvojili kup

25.05.2018. 09:33
2

Prijedor - Fudbaleri Radnika iz Bijeljine šesti put su osvojili Kup Republike Srpske i postali najtrofejnija ekipa u Srpskoj. U finalu, koje je odigrano juče u Prijedoru, "Radnik" je savladao "Krupu" boljim izvođenjem penala.

Partizan izbacio Megu za vječiti derbi u polufinalu

25.05.2018. 09:18
0

Košarkaši Partizana plasirali su se u polufinale plej-ofa Košarkašle Lige Srbije, savladavši Mega Bemaks sa 2:0 u u seriji, i u borbi za finale igraće protiv aktuelnog šampiona, Crvene Zvezde.

Kik-bokser Slavoljub Budeša boksovao neriješeno u Njemačkoj

24.05.2018. 19:03
1

Bijeljinski kik-bokser Slavoljub Budeša boksovao je na međunarodnom turniru „FIGHTARENA 4“ neriješeno sa višestrukim svjetskim i evropskim prvakom Maksimom Kalašnjikovim.

Partizan posle preokreta osvojio Kup!

24.05.2018. 09:13
0

Fudbaleri Partizana osvojili su Kup Srbije, pošto su u finalu posle preokreta bili bolji od ekipe Mladosti iz Lučana rezultatom 2:1.

Zrinjski prvak Bosne i Hercegovine u košarci

24.05.2018. 08:59
0

Zrinjski iz Mostara novi je prvak Bosne i Hercegovine u košarci. Pobjedom nad Igokeom u Laktašima, Mostarci su napravili odlučujući korak u borbi za titulu i sa konačnih 3:1 slavili u finalnoj seriji. Konačan rezultat večerašnjeg susreta bio je 77:73.

Bijeljinka Valentina Šakotić najbolja igračica Premijer ženske lige BiH

23.05.2018. 21:57
0

Manifestacija proglašenja najboljih pojedinaca ligaških takmičenja pod okriljem NS BiH održana je večeras u hotelu "Austrija i Bosna" na Ilidži.

Majstorica ili oproštaj Igokee od titule

23.05.2018. 15:42
0

Košarkaši Igokee nemaju pravo na grešku u večerašnjem susretu finala plej-ofa Lige BiH (20.30 časova) protiv Zrinjskog pošto bi u slučaju poraza izgubili šampionsku titulu.

Igračima Partizana 10.000 evra igračima za trofej

23.05.2018. 10:27
0

Čelnike kluba je plasman u finale inspirisao da dupliraju premije i na taj način dodatno motivišu tim da spasi sezonu.