Instaliraj

Birčević: Protiv Zvezde nemamo pravo ni na minut loše igre

25.04.2017. 09:03
0

Imali smo tri dana da se pogledamo u oči, da se stisnemo i probamo da igramo dobru utakmicu, rekao je igrač Partizana pred derbi Superlige

“Grobari Bijeljina” održali Osnivačku skupštinu /VIDEO/

24.04.2017. 21:46
14

U Bijeljini je večeras održana Osnivačka skupština koju je organizovalo Udruženje “Grobari Bijeljina”. Na Skupštini su usvojeni planovi i program rada ovog Udruženja.

Bijeljinke osvojile prvo mjesto na Republičkom finalu u odbojci za srednje škole /FOTO/

24.04.2017. 19:20
1

Na Republičkom finalu u odbojci za srednje škole koje je održano 22. i 23. aprila 2017. godine u Bijeljini, učenice Poljoprivredne i medicinske škole, predvođene profesorom Darijom Vujanovićem su osvojile prvo mjesto.

Ugljevički tekvondoista Vanja Mićić osvojio titulu prvaka Srbije

24.04.2017. 18:08
0

Na Državnom prvenstvu Srbije u tekvondou, održanom 23. i 24. aprila u “Hali sportova” na Novom Beogradu, predstavnik ugljevičkog tekvondo kluba “Wolf” Vanja Mićić u konkurenciji juniora - 78 osvojio je zlatnu medalju i titulu državnog šampiona.

Radonjić: Cilj je jasan, želimo pobjedu protiv Partizana

24.04.2017. 14:41
0

Ovde se živi za derbi i od derbija. Dobro se zna šta nose ovakve utakmice - poručio je trener Zvezde i dodao da meč ima rezultatski značaj iako je tek drugo kolo

Krupi bod na Koševu

24.04.2017. 14:32
0

Sarajevo - Fudbaleri Krupe osvojili su bod na gostovanju kod Sarajeva, a meč petog kola Lige za prvaka BiH završen je rezultatom 1:1.