Instaliraj

Bijeljinski “Sokolovi “ kući se vratili okićeni medaljama

23.05.2017. 14:33
0

Bijeljinski taekwondo klub “Sokol” iz takmičenja u takmičenje pokazuje sve zapaženije rezultate. Tome u prilog govore i uspjesi postignuti prethodnog vikenda na održanim takmičenjima u Nišu i Visokom.

Bez ostavki na Sjednica Izvršnog odbora FS BiH

23.05.2017. 14:26
0

Banjaluka - Od ostavki čelnika Fudbalskog saveza BiH na današnjoj sjednici Izvršnog odbora FS BiH, koja će početi u 12 časova u Sarajevu, po svemu sudeći neće biti ništa.

Iliev: Sa ovom upravom za Partizan ništa nije nemoguće

23.05.2017. 08:46
0

Sportski direktor Partizana Ivica Iliev od prvog dana imao je povjerenje u Marka Nikolića i tim koji je selektirao, a posle osvajanja titule ističe da je angažovanje spomenutnog stručnjaka njegov "gol karijere".

Buran dan pred Fudbalskim savezom BiH, zbog penala u Bijeljini

23.05.2017. 08:36
0

Danas će biti buran dan u Fudbalskom savezu Bosne i Hercegovine.

Saša Kajkut doveo Zrinjski na korak od titule

22.05.2017. 16:33
0

Bijeljina - Fudbaleri Radnika poraženi su u infarkt završnici od Zrinjskog sa 1:2, a najzaslužniji za slavlje Mostara bio je dvostruki strijelac Saša Kajkut.

Željkova deveta titula Evrolige, šampioni su i Bogdan i Kalinić

22.05.2017. 09:08
0

Košarkaši Fenerbahčea postali su prvaci Evrope prvi put, pošto su u finalu fajnal-fora Evrolige savladali Olimpijakos u Istanbulu sa 80:64.

Real Madrid osvojio titulu prvaka Španije

22.05.2017. 08:26
0

Fudbaleri Real Madrida osvojili su titulu prvaka Španije nakon što su večeras u gostima pobijedili Malagu sa 2:0, u posljednjem kolu Primere.

Nesvakidašnji incident na moto trci u Le Manu (VIDEO)

21.05.2017. 17:23
0

Malo prosutog ulja na stazi bilo je dovoljno da vidimo nesvakidašnji incident na moto trkama.