Instaliraj

Fudbaleri BiH u Zenici dočekuju slabašni Gibraltar

25.03.2017. 08:56
0

Riješiti sve brzo po mogućnosti već do kraja prvog poluvremena, plan je koji će fudbaleri Bosne i Hercegovine nastojati realizovati u subotu naveče u Zenici, u utakmici kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo protiv Gibraltara.

Srbija lider, Vels bez Bejla u Beogradu, prekid Albanaca

25.03.2017. 08:48
0

Selekcije Republike Irske i Velsa odigrale su meč bez golova, pa je nakon pet kola Srbija lider grupe D sa 11 bodova, isto koliko i Irska.

Odbojkaši Radnika se plasirali u polufinale /FOTO/

24.03.2017. 21:07
1

Večeras je u Bijeljini odigrana i druga utakmica četvrtine finala plej ofa, a odbojkaši Radnika su na svom parketu savladali ekipu Jedinstva maksimalnim rezultatom od 3:0.

Novak se kod kuće priprema za Pariz

24.03.2017. 20:40
0

Najbolji srpski teniser svih vremena i drugi reket svijeta Novak Đoković prijavljen je za učešće na turniru masters serije u Monte Karlu, koji je na programu od 15. do 23. aprila.

Vujošević bliži klupi od Pipana

24.03.2017. 14:18
0

Sarajevo - Crnogorski trener Duško Vujošević malo je bliži klupi reprezentacije BiH u odnosu na slovenačkog stručnjaka Aleša Pipana.

Biciklistički karavan jedanaesti put u Bijeljini

24.03.2017. 13:27
0

U aprilu mjesecu ove godine Bijeljina će jedanaesti put biti jedan od gradova-domaćina Međunarodne biciklističke trke Beograd-Banjaluka.

Ni doping, ni steroidi, šta je tajno oružje NBA?

24.03.2017. 09:51
0

Posljednjih 30 godina fenomen prednosti domaćeg terena je dramatično opao kroz cio NBA karavan, piše ESPN.

OKK “Rudar” iz Ugljevika nastavlja saradnju sa beogradskom “Crvenom zvezdom”

24.03.2017. 09:25
0

Na osnovu dosadašnje saradnje OKK “Rudar 2015” Ugljevik i KK “Crvena zvezda” iz Beograda, pioniri ugljevičkog kluba dobili su poziv da odigraju utakmicu sa svojim vršnjacima iz “Crvene zvezde”.