Instaliraj

Ivković večeras u Atini poslednji put u ulozi trenera

20.09.2017. 09:05
0

Legendarni Duda je osvajao sve što je moglo da se osvoji i sa klubovima i sa našom reprezentacijom, stvarao je mnogobrojne asove, postavljao sisteme razvoja košarke...

Nikolić: Uprava mi je dovela sve što sam želio

20.09.2017. 08:46
0

Trener Partizana Miroslav Nikolić dan posle povratka reprezentacije Srbije sa Evropskom prvenstva preselio se u Bar, gdje će crno-bijele sa klupe predvoditi u prvom izdanju Superkupa ABA lige.

Sedam zlatnih bodova za AMSS TRB ViDra Tim

19.09.2017. 23:14
1

AMSS TRB ViDra rejsing tim na takmičenju izdržljivosti u motociklizmu na 24 časa Bol dor trci, ostvario je rezultat više nego vrijedan hvale. Osmo mjesto u klasi i sedam zlatnih bodova uknjiženo je na konto mješovitog tima iz Republike Srpske i Srbije. Nakon mnogo uloženog napora, rada i truda ekipa se vratila kući, a o aktivnostima prije i tokom samog takmičenja govori Veljko Vidić.

Simbolično bi bilo da sam karijeru okončao kao selektor BiH

19.09.2017. 09:54
0

Trenerskoj karijeri nekoliko puta rekao "zbogom", ali se vraćao. Strast je bila jača. Ona ga je i vodila da od svoje 24. godine do 70. godine opstane u košarci na najvećem nivou. Čovjek koji je osvajao trofeje u igri između dva koša, ali i srca ljudi na svakom mjestu, neponovljivi Bogdan Tanjević, nakon 46 godina odlučio je definitivno reći "zbogom" trenerskom poslu.

Bobi: Faulovi u napadu? Na snimcima se sve vidi...

19.09.2017. 09:17
0

Centar reprezentacije Srbije Boban Marjanović ističe da je divan osjećaj osvojiti medalju na velikom takmičenju sa nacionalnim timom.